درباره ما

ارائه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری، قبول وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، شهرداری، وصول مطالبات و قبول داوری از فعالیتهای موسسه حقوقی داوری و بین المللی 13 شمیران است.


موسسه حقوقی بین المللی و داوری 13 شمیران ابتدا فعالیت های خود را نزدیک به یک دهه در قالب دفترحقوقی آغاز نمود که تا سال 1392 مشتمل بر وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، شهرداری و همچنین کلیه خدمات مشاوره ای وکالت، داوری،‌ اجرای اسناد رهنی و وصول مطالبات معوقه اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه میگردید.

به دنبال استقبال موکلین و ضرورت ارتقاء سطح کمی و کيفی خدمات حقوقی و تمايل سازمانها و شرکتها به واگذاری امور حقوقی خود به این موسسه، ‌فعاليت گروه تحت عنوان موسسه حقوقی بين المللی سیزده شمیران تداوم پيدا نمود و با ثبت آن در اداره ثبت شرکتها شکل رسمی به خود گرفت.

هم اکنون اين موسسه با کمک منابع انسانی متخصص اعم از حقوقدانان برجسته، اساتيد دانشگاه و وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسان ارشد و دکترین حقوق، خدمات حقوقی متنوعی را به جامعه هدف ارائه می نمايد.
 
برخورداری از نيروهای متخصص، توانمند با تجربه و با سابقه اجرايی در حوزه های مختلف حقوق و همچنین اعمال سه عنصر مهم سرعت، تجربه و مهارت در امورمحوله از مهم ترین وجوه تمایز اين موسسه از سایر موسسات مشابه می باشد.

یک باور غلط که متاسفانه مردم همیشه به زبان می آورند نحس بودن عدد سیزده است اما در فرهنگ ایرانی 13 نه تنها نحس نیست بلکه عددی است که نماد پیروزی و بهروزی مردم ایران بوده ودر واقع به معنی تولدی دوباره و نو شدن می باشد که پایان یک دوره و شروع دوره جدیدی را تداعی میکند. موسسه حقوقی بين المللی داوری سیزده شمیران نیز با انتخاب این عدد در نام خود و با تلاش همراه با عدالت و صداقت به تمامی مشکلات حقوقی شما پایان داده و شروع دوره ی جدیدی را همراه با موفقیت و پیروزی برایتان به ارمغان می آورد.

با ما در تماس باشید


پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش نارنجستان یکم و کوچه نهال، پلاک 493

021-75913